3ys kambariai

3-jų kambarių butukas. taip, aš jį pavadinau butuku, nes tai nedidelės kvadratūros trijų kambarių butas su nuosava terasėle bei parkingu. nedidukas, todėl jį norisi vadinti mažybiškai. mažybiniai žodžiai jam limpa ir todėl, kad jis labai jaukus ir kompaktiškas. sutelpa tiek, kiek tau reikia. o kam daugiau?:) visada patariu neapsikrauti nereikalingomis detalėmis arba daiktais, kurie vargina ir neturi konkrečios paskirties. taip, namuose turi gyventi tik patys svarbiausi gyventojai – tai Jūs ir Jūsų gražiausi prisiminimai. galite juos talpinti nuotraukose ant sienų, galite juos talpinti dienoraščiuose, bet erdvei leiskite kvėpuoti.

dalinuosi praėjusiais metais kurtu interjeru. prioritetas – šviesios erdvės, natūralios medžiagos. erdvę palikau kuo “švaresnę”, kad naujieji gyventojai turėtų vietos savo kūrybai, įnešti į erdvę savo charakterio.

IMG_0086.jpgįsikuriant naujuose namuose, svarbus momentas renkantis grindis. šiame objekte pasirinktos medinės pilkšvai rudos spalvos grindys. durys bei laiptų konstrukcija analogiškos spalvos. butas per kelis aukštus, tad medis juos apjungia ir išlaiko vientisą tekstūrą bei spalvinę gamą visame bute. ir čia dar pridėsiu jausmą. namuose visada vaikštau basomis. negaliu pakęsti šlepečių ar kitokio apavo.  vaiščioti medinėmis grindimis yra vienas maloniausių pojūčių:)  ačiū MEDŽIO STILIUI.

IMG_0031.jpg

kompaktiška virtuvėlė su visa buitine technika patogiam gyevnimui. korpusinių baldų sprendimus įgyvendino KONTRAL.

IMG_0070.jpg

terasa.

IMG_0067.jpg

IMG_0071.jpg

minkšti bei valgomojo baldai atkeliavo iš SCANLINE. mano pasidiždiavimas ir džiaugsmas – svetainės šviestuvas. dievinu paprastas formas ir tuo pačiu nestandartinius sprendimus. rankų darbo primenantis betoną šviestuvas lengvesnis už pūką. ar galėtum pagalvoti, jog tai perdirbtas popierius? daugiau apie dizainerius čia – INDI.  skaniosios interjero detalės BoConcept – mano atradimas numeris vienas 2017-aisiais:)

IMG_0092.jpg

vaiko kambaryje yra talpi drabužių spinta, rašomasis stalas ir lovelė. erdvė turi jaukių interjero detalių skirtų vaiko fantazijai lavinti. kilimas su pasaulio žemėlapiu. šviečianti dėžutė su keičiamomis raidelėmis pagal nuotaiką. pagalvėlės suteikia jaukumo, o baltos sienos skirtos piešiniams – jų kabinimui arba tiesioginiam minčių perkėlimui tiesiai ant balčiausios sienos:D

IMG_0098.jpg

IMG_0100.jpg

pasidairykite po šių kūrėjų parduotuvėles:
– rankų darbo pagalvėlės – miniCAMP. čia rasite ir daugiau stebuklingų vaiko kambario aksesuarų;
– šviečiantys namų dekoro elementai bei kitos smagios detalės – KUKI STORE ir MĖTA HOME;
– įkvepiantys užrašai tik iš MINI LEARNERS🙂

IMG_0101.jpg

IMG_0130.jpg

IMG_0132.jpg

tėvų miegamasis. pasirinkti nepaprastai jaukūs ir mieli LINEN TALES lino gaminiai. juos galite rasti čia – LINEN TALES.

IMG_0110.jpg

vonios kambario fragmentas.

IMG_0150.jpg

IMG_0152.jpg

ir darbo/kūrybos/poilsio ar kitokio gėrio erdvė.

jei turite klausimų dėl namų įrengimo/rekonstravimo, visada galite kreptis nurodytais kontaktais. didžiausias malonumas ratsi pačius tinkamiausius sprendimus įrengti namus atitinkančius Jūsų poreikius bei reikalavimus;)

interjero dizainas: Justina Skurdelytė ( SMARTART DESIGN )
nuotraukų autorius: Anrius Stepankevičius ( www.andstep.com )

 

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s